Projekty domów luksusowych

Klasyczna architektura zachwyca od wieków. Doskonałe proporcje, wyjątkowe zdobienia, ręcznie wykonywane elementy… to wszystko również dziś stanowi klucz do stworzenia harmonijnego projektu. Jesteśmy pasjonatami klasyki i doceniamy jej piękno, dlatego postanowiliśmy właśnie na niej opierać nasze projekty elewacji i wykończeń domów ekskluzywnych.

Ekskluzywne domy od Rafael Design

Nasza marka od lat dostarcza klientom projekty luksusowych domów – sztukaterii, elewacji, wnętrz – w których pierwsze skrzypce gra wspaniale wyważone połączenie klasycznej architektury z nowoczesną funkcjonalnością. Do naszej pracy podchodzimy wyjątkowo starannie, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w naszej branży jest precyzja. Nad realizacją naszych projektów czuwają z kolei wykwalifikowane ekipy wykonawcze, które świetnie znają się na swoim fachu i z ogromną dokładnością przenoszą nasz projekt do świata rzeczywistego.

Przez cały czas obecności na rynku udało nam się zebrać bogate doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy świadomi wysokich wymagań naszych klientów. Pozwoliło nam to również na zbudowanie wyjątkowego zespołu, w którego skład wchodzą niezwykle utalentowani twórcy i rzemieślnicy, a także zaufani dostawcy, którzy dokładają wszelkich starań, aby przygotowywane przez nich unikalne rozwiązania były dopracowane w każdym najdrobniejszym szczególe.

Zarówno podczas procesu projektowania, jak i realizacji naszym celem jest perfekcja i maksymalizacja wrażeń estetycznych. Zespół projektowy dokłada wszelkich starań, aby nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale także je przekroczyć.

Niezależnie od tego, czy przygotowujemy projekty luksusowych domów z basenem, czy też ogromnych, klasycznych willi lub pałacyków – do każdego klienta podchodzimy całkowicie indywidualnie i wsłuchujemy się w jego wymagania i potrzeby.

Luksusowe domy i wnętrza to nasza specjalność

Posiadamy bogate portfolio zrealizowanych projektów, w którym można obejrzeć efekty naszych dotychczasowych prac. Zajmujemy się projektowaniem zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej części budynku. Dzięki temu całość jest spójna i symetryczna, utrzymana w harmonijnym stylu. Zawsze stawiamy na unikalność i wyjątkowe rozwiązania, dzięki którym każdy zaprojektowany przez nas luksusowy dom jest inny od poprzedniego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania dotyczące naszej pracy.