Projekty dworków i pałaców luksusowych

Projekty domów-dworków powstają z myślą o osobach pragnących zamieszkać w eleganckiej i luksusowej rezydencji. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wizualizacje klasycznych budynków, jak i projekty łączące tradycyjną estetykę dworków z nowoczesnością.

Jak wyglądają projekty dworków szlacheckich?

Dworki wyróżniają się regularną bryłą i charakterystyczną strefą wejściową z gankiem lub werandą udekorowaną kolumnami. Dachy domów w stylu dworkowym zwykle są przyozdobione wolim okiem. Po lewej i prawej stronie wejścia głównego zazwyczaj umieszczona jest symetryczna kompozycja niewielkich okien ze szprosami. W nowoczesnych projektach domów w stylu dworkowym często spotykane są duże tarasy i wykusze. Dachy tych budowli zwykle bywają dwu- lub czterospadowe. W naszej ofercie dostępne są wizualizacje wnętrz dworków o różnych powierzchniach. Jesteśmy w stanie stworzyć projekty wnętrz dużych rezydencji przekraczających 300 m2. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz nie tylko domy parterowe, ale również projekty aranżacji budynków w różnych stylach.

Projekty dworków polskich przygotowane przez doświadczonych architektów

Zastanawiają się Państwo, co wyróżnia nasze projekty? Otóż są one przygotowywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych architektów, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Specjaliści z Rafael Design stale się rozwijają, uczą i nabywają nowe umiejętności. Nasza firma jest na bieżąco ze światowymi trendami. Regularnie uczestniczymy w kursach, szkoleniach i konferencjach branżowych, dzięki którym wiemy, co aktualnie jest popularne. Jeśli chcą Państwo otrzymać wyjątkowy projekt, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że uda nam się spełnić Państwa oczekiwania.

Nowoczesne projekty dworków na zamówienie

Szukają Państwo firmy zajmującej się projektowaniem luksusowych domów i elewacji? Zapraszamy do kontaktu! Przygotujemy wizualizację budynku dostosowanego do Państwa upodobań i potrzeb.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować jego marzenia o wyjątkowym domu. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się od rozmowy ze specjalistą. Na początku zapytamy o preferencje i poprosimy, aby przedstawili nam Państwo swoją wizję budynku. Następnie przygotujemy wyjątkowy, oryginalny projekt.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Mogą Państwo również odwiedzić nasze studio znajdujące się we Wrocławiu przy ulicy Opolskiej 11-19.