Jak połączyć stare meble z nowoczesnymi?

Jak połączyć stare meble z nowoczesnymi? Wiele jest różnorodnych stylów wystroju wnętrz, które mogą okazać się intrygujące na tyle, aby móc je zastosować we własnej przestrzeni. Często jednak zdarza się, że żadna z dostępnych opcji nie jest do końca odpowiednia. Co można zrobić w takiej sytuacji? Rozwiązaniem ciągle zyskującym na popularności jest połączenie dwóch, często… Continue reading Jak połączyć stare meble z nowoczesnymi?

Styl rustykalny – co to jest i jak go połączyć ze stylem nowoczesnym?

Styl rustykalny – co to jest i jak go połączyć ze stylem nowoczesnym? W obecnie panujących na rynku wnętrzarskim trendach można spotkać wiele różnych stylów wykończenia całych domów oraz pojedynczych pomieszczeń. Wśród nich znajduje się lubiany i od lat stale zyskujący popularność styl rustykalny. Aranżacje wykonane w takiej stylistyce często wybierają osoby, które lubią przytulne… Continue reading Styl rustykalny – co to jest i jak go połączyć ze stylem nowoczesnym?

Co to jest styl glamour i jak urządzić salon w takim stylu?

Co to jest styl glamour i jak urządzić salon w takim stylu? Urządzając przestrzeń, możesz wybierać spośród wielu dostępnych stylów. Niektóre z nich cieszą się dużą popularnością, inne preferowane są raczej przez wąską grupę odbiorców. Dużo osób może zastanawiać się, do której kategorii można zaliczyć styl glamour, który z pewnością wyróżnia się na tle pozostałych.… Continue reading Co to jest styl glamour i jak urządzić salon w takim stylu?

Jak urządzić salon w stylu klasycznym?

Jak urządzić salon w stylu klasycznym? Styl klasyczny cechuje się ponadczasowością, uniwersalnością i elegancją. Nigdy nie wychodzi on z mody i zawsze prezentuje się stylowo. Wnętrza wykończone w tym stylu są przytulne, a jednocześnie luksusowe. Jak klasycznie urządzić salon? Zapraszamy do lektury artykułu! Jak urządzić salon w stylu tradycyjnym – klasycznym? Styl klasyczny pojawił się… Continue reading Jak urządzić salon w stylu klasycznym?

Styl angielski we wnętrzach – czym się charakteryzuje?

Styl angielski we wnętrzach – czym się charakteryzuje? Styl angielski we wnętrzach to wciąż jeden z najpopularniejszych wyborów, szczególnie jeśli chodzi o domy jednorodzinne. Tego rodzaju aranżacje, przywodzące na myśl sielankowy klimat wiejski, szczególnie dobrze sprawdzą się na dużych przestrzeniach, w których pojawia się wiele możliwości aranżacyjnych. Angielski styl domu charakteryzuje się tak bogatym wystrojem,… Continue reading Styl angielski we wnętrzach – czym się charakteryzuje?

Aranżacja w stylu dworkowym – jak urządzić dom w stylu dworku?

Aranżacja w stylu dworkowym – jak urządzić dom w stylu dworku? Duże, dębowe regały pełne książek, fotele o fantazyjnych kształtach, bogate zdobienia, wzorzyste tkaniny, rodzinne pamiątki i antyczne meble w roli głównej… to oczywiście styl dworkowy! Domy w stylu dworkowym swoją inspirację czerpią z polskiej tradycji szlacheckiej z przełomu XIX i XX wieku, jednak popularnością… Continue reading Aranżacja w stylu dworkowym – jak urządzić dom w stylu dworku?