Sztukateria wewnętrzna – nasze aranżacje

Sztukateria wewnętrzna – nasze aranżacje Istnieje wiele sposobów na upiększenie wnętrz budynków, między innymi przez kupno stylowych mebli, ciekawe użycie dodatków i dekoracji czy też skorzystanie ze sztukaterii. Zajmujemy się jej montażem, zgodnie z wytycznymi klienta odnośnie stylistyki. Nasze aranżacje cechują się elegancją i wysublimowanym stylem.  Sztukateria wewnętrzna – aranżacje Sztukateria jest zazwyczaj wykorzystywana przez… Continue reading Sztukateria wewnętrzna – nasze aranżacje

Jak urządzić dom w stylu Hampton?

Jak urządzić dom w stylu Hampton? Widoczny klimat nadmorskiego kurortu, przepełniająca każdy zakamarek przestrzeni atmosfera ciepła i relaksu, z wręcz wyczuwalnie kojącym powiewem świeżej bryzy. To wcale nie przesadnie poetycki opis, ponieważ właśnie z takich cech słynie styl Hampton. Mimo że wywodzi się on z obrzeży Nowego Jorku, to swoją wysoką estetyką zachwyca już na… Continue reading Jak urządzić dom w stylu Hampton?

Styl klasyczny wnętrza – czym się charakteryzuje?

Styl klasyczny wnętrza – czym się charakteryzuje? Aranżacja wnętrza zgodna z poczuciem estetyki właściciela mieszkania lub domu,  ma kluczowe znaczenie. Jednym z najciekawszych sposobów urządzania pomieszczeń jest postawienie na styl klasyczny. Wnętrza, które zostaną zaaranżowane właśnie w ten sposób, prezentują się niezwykle elegancko i gustownie. Z tego względu styl ten cieszy się całkiem sporą popularnością.… Continue reading Styl klasyczny wnętrza – czym się charakteryzuje?

Sztukateria elewacyjna zewnętrzna – rodzaje

Sztukateria elewacyjna zewnętrzna – rodzaje Sztukateria elewacyjna jest ozdobnym wykończeniem budynku. Może być wykonana ze styropianu, gipsu, betonu, a także innych materiałów. Dzięki temu elementowi obiekt zyskuje niepowtarzalny wygląd, który wpływa na jego oryginalność. Materiały użyte do jej produkcji charakteryzują się wytrzymałością oraz niezwykłą odpornością na warunki atmosferyczne, szczególnie na wilgoć. Sztukateria coraz częściej stosowana… Continue reading Sztukateria elewacyjna zewnętrzna – rodzaje

Czy sztukateria jest modna?

Czy sztukateria jest modna? Aranżowanie wnętrza to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy nie możemy sobie pozwolić na remont za każdym razem, gdy moda ulega zmianie. Aby udekorować przestrzeń stylowo, a jednocześnie ponadczasowo, warto postawić na elementy uniwersalne, które zawsze będą prezentowały się modnie i ze smakiem. Jednym z najczęściej wykorzystywanych sposobów aranżacji wnętrza jest sztukateria.… Continue reading Czy sztukateria jest modna?

Aranżacja wnętrz – co to jest i ile kosztuje?

Aranżacja wnętrz – co to jest i ile kosztuje? Dom ma być miejscem, w którym nie tylko zajmujemy się swoim hobby czy odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy. To też przestrzeń, w której powinniśmy czuć się bezpieczni i zrelaksowani, a jak wiadomo, nic tak dobrze nie wpływa na odpowiednie samopoczucie jak odpowiedni i dopasowany do… Continue reading Aranżacja wnętrz – co to jest i ile kosztuje?

Jak urządzić kuchnię w stylu prowansalskim?

Jak urządzić kuchnię w stylu prowansalskim? Kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w naszym domu, dlatego jej wygląd jest kluczowym elementem wpływającym na nasze samopoczucie. Ważne, aby jej urządzenie i wystrój nam odpowiadały. Dzięki temu spędzany w niej czas będzie dla nas przepełniony pozytywnymi emocjami i wspaniałymi chwilami z bliskimi nam ludźmi. Często jednak nie… Continue reading Jak urządzić kuchnię w stylu prowansalskim?

Jak połączyć stare meble z nowoczesnymi?

Jak połączyć stare meble z nowoczesnymi? Wiele jest różnorodnych stylów wystroju wnętrz, które mogą okazać się intrygujące na tyle, aby móc je zastosować we własnej przestrzeni. Często jednak zdarza się, że żadna z dostępnych opcji nie jest do końca odpowiednia. Co można zrobić w takiej sytuacji? Rozwiązaniem ciągle zyskującym na popularności jest połączenie dwóch, często… Continue reading Jak połączyć stare meble z nowoczesnymi?

Styl rustykalny – co to jest i jak go połączyć ze stylem nowoczesnym?

Styl rustykalny – co to jest i jak go połączyć ze stylem nowoczesnym? W obecnie panujących na rynku wnętrzarskim trendach można spotkać wiele różnych stylów wykończenia całych domów oraz pojedynczych pomieszczeń. Wśród nich znajduje się lubiany i od lat stale zyskujący popularność styl rustykalny. Aranżacje wykonane w takiej stylistyce często wybierają osoby, które lubią przytulne… Continue reading Styl rustykalny – co to jest i jak go połączyć ze stylem nowoczesnym?

Co to jest styl glamour i jak urządzić salon w takim stylu?

Co to jest styl glamour i jak urządzić salon w takim stylu? Urządzając przestrzeń, możesz wybierać spośród wielu dostępnych stylów. Niektóre z nich cieszą się dużą popularnością, inne preferowane są raczej przez wąską grupę odbiorców. Dużo osób może zastanawiać się, do której kategorii można zaliczyć styl glamour, który z pewnością wyróżnia się na tle pozostałych.… Continue reading Co to jest styl glamour i jak urządzić salon w takim stylu?