„Rafael Design- specjaliści od  pałaców i rezydencji”

Od niemal 20 lat zajmujemy się projektowaniem klasycznej architektury, wnętrz i wzornictwa. Unikalne podejście do pracy twórczej, precyzja i kompleksowa opieka nad realizacją projektów, za pomocą profesjonalnych ekip wykonawczych, pozwoliły nam zdobyć pozycję lidera na skalę europejską.

Świadomi wysokich wymagań naszych inwestorów, poszliśmy o krok dalej, gromadząc pod swoim szyldem utalentowanych twórców i rzemieślników. Wypracowane przez lata współpracy bogate portfolio zaufanych dostawców i wykonawców pozwala nam oferować niestandardowe, szyte na miarę rozwiązania.

W pracy dążymy do estetycznej i funkcjonalnej perfekcji, bazując na tym, co ponadczasowe i klasyczne: doskonałej symetrii i proporcjach. To podejście łączy nasz zespół projektowy i pozwala mu przekraczać oczekiwania naszych klientów. W swoich projektach nawiązujemy do klasycznej architektury polskiej, włoskiej i francuskiej.


Rafał Poznań

założyciel marki, dyrektor kreatywny

Z wykształcenia renowator zabytków architektury, przez blisko 20 lat pracy zawodowej opracował elegancki, wyrafinowany styl, który łączy indywidualne potrzeby klienta ze szlachetną, ponadczasową estetyką.

Zafascynowany dostojnością architektury historycznej, tworzeniem nowych koncepcji dekoracyjnych i niepowtarzalną atmosferą epokowych elewacji i wnętrz, z pasją kieruje zespołem projektantów, inspirując do kreatywności i inwencji.

Będąc miłośnikiem dobrego rzemiosła, współpracuje tylko z najlepszymi w branży. Z entuzjazmem dzieli się kunsztem z inwestorami i pomaga poruszać się w świecie doskonałości i wyjątkowości, które w dzisiejszych czasach nie są już powszechnie dostępne.

Ceniony za ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wielkoformatowych, często bardzo skomplikowanych inwestycji. Projekty, które wychodzą z jego pracowni mają duszę zakorzenioną w historii.


Justyna Tomczak

architekt

Specjalizuje się w aranżowaniu stylowych, klasycznych wnętrz. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i doskonała organizacja pracy sprawiły, że to w jej rękach spoczywa również obsługa naszego biura.

Tycjan Florko

konserwator zabytków

Specjalista od zabytkowych elewacji, produkcji i technologii wykonania z wyjątkowym spojrzeniem na detal. Perfekcjonizm z jakim podchodzi do najmniejszego szczegółu nie przestaje zaskakiwać.

Aleksandra Borowska

architekt

W naszej pracowni zajmuje się koordynacją prac projektowo-wykonawczych i czuwa nad właściwą realizacją projektów. Jest osobą dynamiczną, energiczną, ambitną. Lubi podejmować wyzwania i rzadko kiedy poddaje się. 

Magdalena Hajdecka

architekt wnętrz

Specjalizuje się w tworzeniu projektów wnętrz i elewacji budynków. Tworzy niepowtarzalne wizualizacje do projektów i dba o ich prezentację graficzną. Dzięki swojej kreatywności i inwencji łączy pracę projektanta wnętrz i grafika.

Tomasz Piłat

architekt

W pracowni Rafael Design wykonuje projekty wnętrz i elewacji. Jego pracę cechuje dokładność, precyzja i dbałość o szczegóły. Stanowi oazę spokoju.  

Tomasz Żebrowski

architekt

Posiada duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz historycznych. Jego projekty są wypadkową pasji, ogromnego doświadczenia i wiedzy na temat historii architektury i wzornictwa.