Sztukateria wewnętrzna – nasze aranżacje

Istnieje wiele sposobów na upiększenie wnętrz budynków, między innymi przez kupno stylowych mebli, ciekawe użycie dodatków i dekoracji czy też skorzystanie ze sztukaterii. Zajmujemy się jej montażem, zgodnie z wytycznymi klienta odnośnie stylistyki. Nasze aranżacje cechują się elegancją i wysublimowanym stylem. 

Sztukateria wewnętrzna – aranżacje

Sztukateria jest zazwyczaj wykorzystywana przez nas do tworzenia eleganckich zdobień, które najczęściej obejmują dekorację sufitu, ale też ścian, wnęk okiennych czy innych elementów. Zazwyczaj wzorujemy się na ludwikowskim stylu, a więc w aranżacjach nawiązujemy do pałacowej stylistyki, dzięki temu obiekt może zyskać luksusowy charakter. 

Sztukateria ozdobna wewnętrzna – sposób na eleganckie wnętrze

Nasze aranżacje są bardzo różnorodne. Na przykład sztukateria wewnętrzna montowana przy oknach świetnie sprawdza się w przestronnych pomieszczeniach, na przykład większych salach czy salonach. Produkty ścienne są idealnym rozwiązaniem dla gabinetów, korytarzy i nie tylko. Wszystkie realizacje są poprzedzone dokładnym wywiadem z klientem, ponieważ to jego zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dzięki czemu możemy też mieć pewność, że nasza wizja sprosta oczekiwaniom. Posiadamy rozległą wiedzę na temat historii architektury, dlatego specjalizujemy się w projektach historyzujących. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję tworzyć aranżacje dla wielu osób, zawsze bazując na sprawdzonych rozwiązaniach. 

Sztukateria gipsowa wewnętrzna

Sztukateria gipsowa jest zdecydowanie najtrwalsza oraz bardzo ekskluzywna. Po poddaniu masy hydrofobizacji lub zabezpieczeniu powierzchni gipsu, dekoracje są odporne działanie wilgoci, a więc można je z powodzeniem stosować w pomieszczeniach sanitarnych, na przykład łazienkach. Można je także łatwo obrabiać. Są bardzo dobrą alternatywą dla sztukaterii wewnętrznej styropianowej.

Montaż sztukaterii wewnętrznej

Montaż sztukaterii wewnętrznej jest bardzo ważnym etapem realizacji całego zlecenia, dlatego jest on powierzany wyłącznie doświadczonym specjalistom, którzy zadbają o zgodność z projektem i precyzyjnie wykonają swoją pracę. Nad całym procesem czuwają też nasi projektanci, dlatego klient zawsze może mieć pewność, że efekt będzie zgodny z założeniami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pracą, a w razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu. 

Projekty domów w stylu dworkowym – zobacz teraz!